KONST / Litografier / Färglitografi 13592425
nr 1359 2425
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Signerad, "vid havet", 1980. Motivet: 31x39cm
Utrop:
500 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:56:57
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson